Natalia Jarczewska

Od najmłodszych lat wielka miłośniczka fotografii, ceniąca sobie indywidualizm, oryginalność i prostotę. Fotografia to mój sposób bycia, nieodłączny aspekt życia i stanowczo nie wyobrażam sobie, gdyby nagle miała zniknąć z mojego rytmu codzienności. Pomimo 7 lat związku z aparatem, wciąż odkrywam nowe doświadczenia i wkładam w to całe swoje serce.

Pielęgnuję pasję, by owocowała zawsze, nie wyobrażam sobie chwili, w której gaśnie.

 

Fotografia pozwala mi w pełni poczuć się sobą, odzwierciedla moje wnętrze. Kiedy ją tworzę, przenoszę się w inny świat, świat pozbawiony granic i przepełniony szczęściem, którym pragnę dzielić się z innymi. Przy realizacji pomysłów uwielbiam eksperymentować i pobudzać swoją wyobraźnię do maksimum. Nie lubię nudy- staram się, aby każde moje zdjęcie miało nadany wyraźny charakter i specyfikę, która jest niepowtarzalna i totalnie odrębna od stałych, zwykłych schematów.

Nie uważam się za profesjonalistkę, ale nie lubię nadmiaru, bałaganu i bylejakości. Gdy się w coś angażuję, to tylko na 100%. Nie szukam autorytetów, kroczę własnymi ścieżkami i na nikim się nie wzoruję.

Uważam, że to wspaniałe uczucie móc skupić na jednym obrazie tyle wartości, które za każdym razem możemy odtworzyć z wielkim uśmiechem na twarzy- na nowo rozbudzić emocje oraz uczucia, które towarzyszyły nam w wyjątkowych momentach.

 

 

Pracuję na profesjonalnym sprzęcie.

 

 

Odkąd stałam się posiadaczką firmy i spełniłam swoje największe marzenie- poczułam, że nie ma rzeczy niemożliwych. Dlatego tak ważna jest dla mnie samorealizacja i uparte dążenie do celów, które wzmacnia naszą wartość i pozwala czerpać szczęście z każdej sekundy naszego życia.